האם צריך ידע מקדים בתכנות לפני לימודי QA?

כדי להצליח במחשבים אולי צריך להיוולד עם נשמה של רובוט. כדי לעשות אקזיט בהייטק צריך אולי לישון עם שורות קוד, ולהתחתן עם יישום מרובה ממשקים.

כשמדברים על QA המצב הוא שונה, קראו בהרחבה – מה זה QA.

לא מדובר על טבילת ראש עמוקה בעולם המחשבים, לרוב תהליך ההכשרה לוקח רק כמה חודשים, ומיד אחר כך אפשר להתחיל לעבוד. 

זה לא אומר שזה מתאים לכל אחד, אבל הדרישות הן בהחלט אחרות.

אז האם צריך ידע מקדים לפני קורס QAלימודי בדיקת תוכנה? התשובה בכתבה הבאה.

לימודי QA

היום אפשר למצוא מוסדות לימוד רבים שמציעים את המקצוע הפופולרי הזה, בודק תוכנה לכל דורש. יש גם פורטלים אינטרנטיים שמציעים לימודים מקוונים.

למרות שאין דרישה לידע כללי במחשבים, זה לא אומר שזה מתאים לכל אחד. להיות בודק תוכנה זו עבודה שתתאים בעיקר למי שיש זיקה עם מחשבים והוא אוהב עבודה עם מחשבים יותר מאשר עבודה עם בני אדם. 

יחסית למתכנת העבודה של הבודק היא סיזיפית. צריך לעבור על מאות שורות קוד ולתקן, ובלי אהבה לעולם המחשבים, זה לא פחות ממתסכל. 

ועדיין, כדי להתחיל את מסלול הלימודים הזה תצטרכו לדעת רק איך מפעילים מחשב. כדאי לומר כאן את האמת. מי שבא ללא רקע במחשבים, יצליח בהחלט למצוא עבודה, אבל מהמשעממות שקיימות.

לעומת זאת, מי שרוצה להתקדם בחברה שבה הוא עובד, יכול להתקבל לעבודה של בודק תוכנה מתקדם שזו עבודה של ממש ואפשר גם להנות ממנה. 

בודק תוכנה זו הדלת האחורית של עולם הייטק ואם אתם רוצים להתחיל מזה, זו גם אופציה. אין דרך טובה יותר להכיר את עולם התוכנה מבפנים יותר מאשר לעבוד בחברת הייטק כבודק לתוכנות שלהם ומשם להתקדם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך