צ'קים ממותגים לחברות וארגונים

ההכנה של צ'קים ממותגים לחברות וארגונים היא בעלת חשיבות רבה עבור העסקים הללו, כיוון שהם חלק חשוב במערך התדמית שלהם והאופן שבו רואים אותם ספקים וגורמים נוספים.

הזמנה של צ'קים ממותגים

כל חברה וכל ארגון מקדישים מחשבה רבה לנושא המיתוג שלהם, על גבי האריזות שלהם, על הרכבים ובכל מקום אחר. המיתוג הוא חלק ממערך הפרסום והמטרה היא שיזכרו את שם המותג וגם ישתמשו במוצרים שהחברה מייצרת, מייבאת או משווקת. 

גם באמצעות צ'קים מעוצבים ממותגים מחצינים את שמה של החברה או שמו של הארגון כדי שכל מי שרואה את ההמחאות הללו, שם החברה יוטמע בזיכרון שלו. כאשר זו המטרה, יש להשקיע בעיצוב ייחודי של המותג ולבדל אותו מהנראות של הלוגו של המתחרים.

זו הסיבה שמשקיעים רבות בעיצוב של המותג והלוגו שמוכר כבר בכל רחבי המדינה הוא גם זה שמופיע על גבי הצ'קים המסחריים לשימוש שוטף. 

עיצוב של המחאות

על פי בקשתו של הלקוח אפשר מעת לעת לבצע שינויים בעיצובם של הצ'קים או בגוונים שלו. מעבר לכך קיימת חשיבות רבה של צ'קים ממותגים אשר מודפסים על פי תקן 501, באמצעות צבעים ביטחוניים למניעת מעשי מרמה, עם האופציה של UV לייזר נגד מחיקה. 

בנראות הוויזואלית מוסיפים הטבעה של הולוגרמה בצבע זהב או כסף והיא מוסיפה יוקרה ואקסקלוסיביות לסדרת ההמחאות. מתחת ללוגו מעצבים רקע של מים לנראות מושלמת.

משלוח מהיר למשרדי החברה

בשיטת העבודה הייחודית שמתבצעת on line  מול בית הדפוס ומול הבנק כדי לקבוע את הספרור, הכול קורה במהירות, מעצבים, מדפיסים, מכינים את האריזה ומהר מאד השליח יוצא לדרכו ומעביר בזריזות רבה את החבילות למשרדים של החברה או של הארגון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

השלבים בבניית חנות באינטרנט

כיום יש דרכים שונות להקים חנות באינטרנט ולשווק מוצרים אונליין. למעשה מדובר באחת הדרכים הטובות ביותר כיום לייצר הכנסה מהאינטרנט ובכלל עבור עסקים המשווקים מוצרים

קרא עוד »