מהו סרטון תדמית וכיצד הוא יתרום לעסק שלכם?

סרטון תדמית הוא סרטון הסברה שבא להראות את פועלכם ועיסוקכם, יחד עם המטרה לשמה אתם פועלים ולהנגיש זאת לעבור קהל יעד המחפש שירותים כשלכם. ביצירת סרטון תדמית אתם מקבלים הרבה מעבר לסרטון המאגד יחד אתכם ואת מפעלכם, אלא האפשרות של לקוחות פוטנציאליים לצפות בו ולהרגיש שהגיעו למקום הנכון. 

סרטון תדמית והתרומה שלו לעסק שלכם

הרעיון העומד מאחורי הכנת סרטון תדמית לעסק שלכם הוא הרצון שלכם לספר לכמה שיותר אנשים ברחבי האינטרנט על עצמכם ועל העסק שלכם. הרצון שלכם בא בשילוב עם הרצון של לקוחות רבים לדעת מהיכן הם קונים או מקבלים שירות, על בסיס האישיות של העסק ואופיים של עובדי העסק. 

בסרט מכירתי לעסק אתם יכולים להראות בדיוק את דרך העבודה שלכם, האמונות שלכם באשר להתנהלות העסק וכן מהו הערך המוסף של העסק. כך אתם מזמינים אנשים מרחבי האינטרנט ללחוץ על כפתור הפליי ולהכיר אתכם קצת יותר מקרוב. 

היכרות זו יכולה להוסיף לעסק שלכם לקוחות רק משום שהצגתם את עצמכם נכונה והותרתם רושם ראשוני טוב. מכיוון שהאינטרנט פועל ללא הרף, כל אדם באשר הוא יכול לצפות בסרטון התדמית שלכם גם בשעה 2 בלילה, לרשום לעצמו שעניינתם אותו וליצור עמכם קשר ביום שלמחרת. 

זהו למעשה הקידום שלכם מבלי שבאמת עשיתם משהו. חוץ מהסרטון כמובן. בהשארת המידע הזה באתר האינטרנט שלכם ואפילו ביוטיוב, אתם משאירים את חותמכם ומראים לקהלי יעד רחבים את האפשרויות אותם אתם מציעים. 

לסיכום,

סרטון תדמית יכול לתרום לעסק שלכם רבות הן מבחינת תדמית העסק שלכם והן מבחינת תזרים הלקוחות החדש שאתם מזמנים לעצמכם בזכותו אותו סרטון  תדמית. לכן, חשוב שתחשבו על מה אתם רוצים שייצג אתכם בסרטון התדמית שלכם ולמי אתם מעוניינים לפנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עלות ניהול תוכן באתר

עלות ניהול תוכן באתר

שירותי ניהול תוכן באתר צפויים לעלות בדרך כלל בין מאות שקלים ולהגיע עד אלפי שקלים. בדרך כלל שירות כזה כולל יצירת תכנים לאתר, ביצוע הגהה

קרא עוד »
טונר

טונר

בכל מדפסת הוא קיים, חייב להיות מלא ותקין כדי שניתן יהיה ללחוץ על מקש הפרינט, ולקבל לידינו את המסמכים המודפסים כפי רצוננו – הטונר. ובגלל

קרא עוד »

רואה חשבון בחיפה

היום ניתן למצוא לא מעט רואי חשבון בכל הארץ, היות ומדובר על מקצוע מבוקש ומשתלם במיוחד. אך מי שמחפש אחר רואה חשבון בחיפה, עלול ללכת

קרא עוד »