מהו סרטון תדמית וכיצד הוא יתרום לעסק שלכם?

סרטון תדמית הוא סרטון הסברה שבא להראות את פועלכם ועיסוקכם, יחד עם המטרה לשמה אתם פועלים ולהנגיש זאת לעבור קהל יעד המחפש שירותים כשלכם. ביצירת סרטון תדמית אתם מקבלים הרבה מעבר לסרטון המאגד יחד אתכם ואת מפעלכם, אלא האפשרות של לקוחות פוטנציאליים לצפות בו ולהרגיש שהגיעו למקום הנכון. 

סרטון תדמית והתרומה שלו לעסק שלכם

הרעיון העומד מאחורי הכנת סרטון תדמית לעסק שלכם הוא הרצון שלכם לספר לכמה שיותר אנשים ברחבי האינטרנט על עצמכם ועל העסק שלכם. הרצון שלכם בא בשילוב עם הרצון של לקוחות רבים לדעת מהיכן הם קונים או מקבלים שירות, על בסיס האישיות של העסק ואופיים של עובדי העסק. 

בסרט מכירתי לעסק אתם יכולים להראות בדיוק את דרך העבודה שלכם, האמונות שלכם באשר להתנהלות העסק וכן מהו הערך המוסף של העסק. כך אתם מזמינים אנשים מרחבי האינטרנט ללחוץ על כפתור הפליי ולהכיר אתכם קצת יותר מקרוב. 

היכרות זו יכולה להוסיף לעסק שלכם לקוחות רק משום שהצגתם את עצמכם נכונה והותרתם רושם ראשוני טוב. מכיוון שהאינטרנט פועל ללא הרף, כל אדם באשר הוא יכול לצפות בסרטון התדמית שלכם גם בשעה 2 בלילה, לרשום לעצמו שעניינתם אותו וליצור עמכם קשר ביום שלמחרת. 

זהו למעשה הקידום שלכם מבלי שבאמת עשיתם משהו. חוץ מהסרטון כמובן. בהשארת המידע הזה באתר האינטרנט שלכם ואפילו ביוטיוב, אתם משאירים את חותמכם ומראים לקהלי יעד רחבים את האפשרויות אותם אתם מציעים. 

לסיכום,

סרטון תדמית יכול לתרום לעסק שלכם רבות הן מבחינת תדמית העסק שלכם והן מבחינת תזרים הלקוחות החדש שאתם מזמנים לעצמכם בזכותו אותו סרטון  תדמית. לכן, חשוב שתחשבו על מה אתם רוצים שייצג אתכם בסרטון התדמית שלכם ולמי אתם מעוניינים לפנות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קידום אתרים בגוגל- המדריך המלא

בעוד שבעבר שיטות הפרסום המקובלות עבור פרסום של עסק כלשהו התמקדו בפרסום ברדיו, בטלוויזיה, במודעות רחוב או במודעות עיתונים, כיום מרבית העסקים מבינים כי הפרסום

קרא עוד »
מקדם אתרים מקצועי

מקדם אתרים

מקדם אתרים פרילנס אתם יכולים למצוא לרוב. בדרך כלל אלו בעלי מקצוע שעברו הכשרות שונות כדי לספק שירות דיגיטלי ללקוחות שלהם, קידום אתרים בגוגל. כמובן

קרא עוד »