אחסון ג'טסרבר

אחסון אתרים הוא פלטפורמת אינטרנט משותפת. זהו קבוצה של שרתי אינטרנט, אתרי אינטרנט ושירותים קשורים אחרים. 

המטרה של השימוש באחסון אתרים

המטרה העיקרית של שימוש באחסון אתרים משותף כמו אחסון ג'טסרבר היא לספק חווית משתמש טובה יותר בדפדפן או במכשיר של משתמשי הקצה. ג’טסרבר כספקית אחסון אתרים משותפים מציעה יתרונות מרובים למשתמשים, כולל אבטחה משופרת, ניהול ותמיכה טובים יותר ותכונות מתקדמות כגון: גיבויים אוטומטיים ותוכנות גמישות יותר.

למעשה, ספקי האחסון המשותפים הטובים ביותר, וג’טסרבר כאחד מהם, מציעים יותר מ-1,000 טכנולוגיות ותכונות כדי לשמור אותך מעודכן ולהקדים את המתחרים. 

ישנם סוגים שונים של אחסון אתרים כמו שרתים ייעודיים, שרתים וירטואליים, אחסון בענן ואחרים. 

סוגי שרתים

שרת ייעודי הוא סוג האחסון הפופולרי ביותר והוא מורכב ממחשב אחד או יותר, חדר שרתים ומערכת הפעלה. קבלו מידע נוסף באתר SEM פרסום בגוגל.

אחסון בענן הוא סוג נוסף של שירות אחסון אתרים המוצע בשוק. אחסון הענן הופך כעת לאחד משירותי אחסון האתרים הפופולריים ביותר. אחסון הענן שונה מאחסון אתרים מסורתי שבו הקבצים מאוחסנים בענן במקום בשרת או במחשב. שירות האחסון בענן הוא בדרך כלל זול יותר משירותי אחסון אחרים. אחסון בענן מציע הרבה יותר למנהל האתר מכיוון שהוא מספק העלאה, הורדה ואחסון של קבצים בשרתים שלהם במקום במחשב שלך. אחסון בענן מאפשר גם לקבל מגוון רחב של אחסון קבצים עם נתונים כמו סרטונים, מסמכים ומצגות וכו'.

ההיבט הנוסף של האחסון בענן הוא שאתה מאחסן את האתר שלך בשרתים הממוקמים במקום אחר. המשמעות היא שהאתר שלך יהיה נגיש לאנשים בכל רחבי העולם, גם אם החיבור שלהם איטי או אם אין להם חיבור לאינטרנט. אתה יכול להשתמש בשירותי אירוח בענן כדי לספק תכונות נוספות כגון רוחב פס חינם וגיבויים בחינם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיס עובד מקוון
כרטיס עובד מקוון הוא גרסה מאובטחת ודיגיטלית של תעודת זהות העובד הפיזית המסורתית. הוא מספק לעובדים...
קרא עוד »
ינו 17, 2023
היתרונות בשימוש בסים בינלאומי לשימוש באיטליה
כרטיסי סים הם דרך נפוצה לקבל מספר טלפון מקומי באיטליה. הם משתמשים במזהה הייחודי של המדינה עבור כרטיס...
קרא עוד »
מרץ 14, 2023
טיפים לבחירת מפתח האפליקציות הנכון
לכל חברה נחשבת ולכל בית עסק יש היום אתר ברשת האינטרנט אבל אם עד לפני זמן לא רב זה היה מספיק, הרי שהיום...
קרא עוד »
אפר 17, 2019