בחירת טכנאי מקבוק

כדי לבחור את טכנאי המקבוק הטוב ביותר באזור בו אתם גרים, אני תמיד ממליץ להיעזר ברשת כדי שתשימו את הבייבי שלכם בתיקון רק אצל מומחה אפל. אם עליתם לליגת של הגדולים ואתם משתמשים במחשבים של סטיב, מומלץ לכם לטפל בהם בהתאם.

בחירת טכנאי מקבוק |

כדי לבחור את טכנאי מקבוק שלכם, תצטרכו לברר על המקצוענים ביותר שיש בשוק תיקון המחשבים ובכלל זה, שיש לטכנאי הסמכה לטפל במחשבי העל של אפל.

אל תהרסו את המחשב שלכם על ידי מסירתו לטיפול לאדם שאינו מבין במחשבים של אפל. גשו לחברה או למורשים המוסמכים לטפל בה ועשו את הטיפול שלכם רק שם.

מחיר: הסתכלו מעבר לתג המחיר |

מחשבי מקינטוש סוחבים זה מכבר מוניטין של תמחור פרמיום בהשוואה למחשבים אישיים, אם כי טוענים שדווקא זה היה עלות רכיבים מתקדמים המספקים ביצועים ואמינות טובים יותר.

ביצוע השוואה בין אפל זה לאחר במחיר למחשב לעומת מק, תמיד היה קשה, מכיוון שלמחשבים ומחשבים ניידים יש בדרך כלל תוכנות ורכיבים שונים המותקנים מראש, כמו כרטיסים גרפיים, יציאות ומהירות מעבד.

מחשבי ה- Mac המודלים הסטנדרטיים נוטים להציע פחות זיכרון ושטח בכונן הקשיח, ולכן עליכם לקחת בחשבון את המפרט.

תחזוקה: האם אתם פותר בעיות? |

בדיוק כמו שמחשבי מקינטוש מציעים מספר מצומצם של אפשרויות, המערכות נוטות להישאר כמו שהן – בדרך כלל ניתן לשדרג רק את הכונן הקשיח ואת ה- RAM.

מחשבים אישיים, המגיעים בכל כך הרבה דגמים מכל כך הרבה ספקים, מאפשרים בדרך כלל לכבות את כל מרכיבי החומרה האישיים, מיחידת העיבוד המרכזית (CPU) לתצוגה. אם זה חשוב תלוי באופן השימוש במחשב, כמה זמן אתם מתכוונים לשמור עליו והאם אתם מיומנים לטפל בחלק מהתחזוקה בו.

מכיוון שאפל מייצרת גם את החומרה וגם את התוכנה, יש לכם מקום ראשי אחד לפנות כאשר יש לכם בעיה, ולרוב, ניתן לפתור בעיות במהירות. עם מחשבים אישיים, ספקים שונים הופכים את החומרה והתוכנה ופתרון בעיות יכול להיות מסובך יותר ללא מוסמכים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קידום אתרים בגוגל- המדריך המלא

בעוד שבעבר שיטות הפרסום המקובלות עבור פרסום של עסק כלשהו התמקדו בפרסום ברדיו, בטלוויזיה, במודעות רחוב או במודעות עיתונים, כיום מרבית העסקים מבינים כי הפרסום

קרא עוד »
מקדם אתרים מקצועי

מקדם אתרים

מקדם אתרים פרילנס אתם יכולים למצוא לרוב. בדרך כלל אלו בעלי מקצוע שעברו הכשרות שונות כדי לספק שירות דיגיטלי ללקוחות שלהם, קידום אתרים בגוגל. כמובן

קרא עוד »