פעילות odt למבוגרים, יש משחקים גם לגדולים

ימי גיבוש הם הזדמנות מצוינת לצבור חוויות מעניינות גם עבור מבוגרים. נחמד מאד לחזור מדי פעם למשחקים הזכורים מהילדות או למשחקי הילדים שלכם וכך ליהנות מחוויות נפלאות עם אנשים קרובים כמו בני משפחה או קולגות מהעבודה.

 

פעילות למבוגרים

פעילות למבוגרים כוללת סוגים שונים של משחקי חשיבה מאתגרים שבהם עליהם להגיע לתוצאה מסוימת, או לנראות של המשחק. הדרך לשם רצופה במהמורות רבות ודרושה חשיבה משותפת כדי לצלוח את כל המחסומים ולהגיע ליעד הנדרש.

רוב המשחקים הללו מקדמים מהלכים של שיתופי פעולה ועזרה הדדית כדי שהמשתתפים יגבשו סיעור מוחות, שלב אחר שלב כאשר בכל שלב מישהו אחר מהחבורה מצליח לפצח את המשימה וכך הם עולים במעלה השלבים, עד שהם מגיעים לנקודה הסופית.

משחקים מסוג זה יוצרים הקשבה של כל אחד לאדם האחר, כל אחד מנסה לחשוב על רעיונות כדי לקדם את התהליכים ורק אם באמת נעזרים איש ברעהו, אפשר לקצור את ההצלחה.

בקטגוריה של המשחקים למבוגרים יש פעילויות המצריכות התמודדות עם רמות שונות של קושי בפאן הפיזי או החשיבתי, תיאום בין כל הגורמים, יצירתיות ועוד. כאשר הכול קורה באווירה טובה הכוללת המון צחוק, שילוב של הומור, מוזיקה מתאימה והמון הנאה, זוהי חוויה נפלאה שיזכרו אותה כולם לפרק זמן ארוך.

 

סדנאות odt

בתום המשחקים השונים נערכת במקום סדנת odt מרתקת אשר מסכמת את הפעילות מהיבטים רבים ומציפה את שיתופי הפעולה, יכולות ותרומה של מי מהמשתתפים למהלכים כאלו ואחרים והמסקנות מתוך המכלול שקרה.

המידע הרב שמקבלים המשתתפים המבוגרים בסיומה של הסדנה, מעניק להם חומר חשיבה רב על שיתופי הפעולה העתידיים בין בני המשפחה או בין הקולגות מהעבודה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קייטרינג חלבי לאירועי חורף

אירועי חורף הינם אירועים ייחודיים ושונים. המחסור באפשרות לקיים את האירוע בחוץ, באוויר הפתוח, מחייבת אותנו להיות יצירתיים במקומות אחרים על מנת לגרום לאירוע שלנו

קרא עוד »