השלבים בבניית חנות באינטרנט

כיום יש דרכים שונות להקים חנות באינטרנט ולשווק מוצרים אונליין. למעשה מדובר באחת הדרכים הטובות ביותר כיום לייצר הכנסה מהאינטרנט ובכלל עבור עסקים המשווקים מוצרים של החנות הפיזית שלהם הרי שמדובר בהזדמנות נהדרת לייצר יותר מכירות, להגיע לקהל יעד רחב יותר ולפתח את העסק. לתהליך של בניית חנות וירטואלית יש כמה שלבים ובכל מקרה מומלץ להיעזר בשירותיו של בונה אתרים מקצועי המתמחה בבניית חנויות וירטואליות כדי שהחנות תיראה מקצועית ותספק חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.

#1 – בחירת הפלטפורמה:

בשלב ראשון תצטרכו לבחור היכן ואיך להקים את החנות האינטרנטית שלכם. האם תרצו להקים חנות על פלטפורמת מסחר קיימת ומוכחת כמו איביי, אמזון, אטסי ואחרות? או שמא תרצו להקים את החנות באתר משלכם? ואם בחרתם באתר משלכם האם תרצו לעשות שימוש במערכת ניהול סגורה או מערכת קוד פתוחה כמו וורדפרס למשל?

#2 – עיצוב האתר והעלאת מוצרים:

בשלב הזה תוכלו להתחיל להעלות את המוצרים לאתר, להוסיף להם מידע, מק"ט, מחיר ולסווג לפי קטגוריות. כמובן תוכלו לבנות את הקטגוריות והתפריטים דרך המערכת ולעבוד על עיצוב החנות. לא נרחיב יותר מדי בנושא זה אם כי מדובר בנושא מורכב וכבד מאוד ולכן מומלץ להיצמד אל בונה אתרים מקצועי שיבצע את העבודה עם מעצב מטעמו.

#3 – חיבור סליקה:

חנות אונליין תהיה יעילה עבורכם רק לאחר שתחברו אליה סליקה. כלומר האפשרות של הגולשים לרכוש ישירות את המוצרים דרך האתר שלכם ללא צורך בחיוב טלפוני, שיחות עם אנשי שירות או הגעה פיזית למקום מסוים. יש כמה חברות שבאמצעותן ניתן להתחבר לסליקה וכמובן חשוב לחבר אותה גם להנהלת חשבונות לצורך הפקת חשבוניות אוטומטיות עם השלמת העסקה.

יש כמובן שלבים נוספים בתהליך שמתקשרים לתכנים והעיצובים באתר, התאמה למובייל, שיווק החנות ועוד. אך אלו ללא ספק יהוו את הבסיס לבניית החנות שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

האם כל עסק צריך שיווק דיגיטלי?

בעולם אינטרנטי מתקדם, יש לא מעט פלטפורמות בהן אפשר לשווק את בית העסק, המוצר, היוזמה או המשרד. אתרי אינטרנט פורטלים מקצועיים, פורומים, קבוצות ברשתות החברתיות,

קרא עוד »

מורה למתמטיקה

מורה למתמטיקה הוא אדם המלמד את נושא המתמטיקה. בעתיד, שיטות ההוראה יהיו יותר ויותר אוטומטיות. לכן חשוב לחנך את התלמידים שלנו באופן הרלוונטי לצרכים הנוכחיים

קרא עוד »