5 פתרונות אבטחה ותקשורת שמומלץ להחזיק בעסק

כל עסק חייב להחזיק ברשותו מערכות עם פתרונות אבטחה ותקשורת שונים המסייעות לו בניהול הפעילות השוטפת. עסקים קטנים יסתפקו במערכות ההכרחיות והבסיסיות, וגדולים לא יסתפקו בפחות מכל המערכות הנדרשות וירצו שהן תהיינה מקיפות ובאיכות גבוהה. שימוש במקצתן או בכולם יתרמו לזרימת פעילות טובה וכזאת אשר תוביל לתוצאות רצויות. המערכות הללו תורמות לשליטה, ובקרה, לאבטחה, לניהול ישיבות, לתקשורת בין אגפים ועם גורמים חיצוניים, להגנה, ליצירת קשר טוב יותר עם לקוחות, ספקים ועוד.

מערכות נדרשות

  1. תשתית תקשורת – מספקת מענה לתקשורת יעילה בין מחשבים, לחיבור מהיר לאינטרנט, לנקודות קצה למשתמשים, לחומות אש להגנה ואבטחה, לבחירת שרת ראשי, לגיבוי עבורו, לטיפול בבאגים הנוצרים ועוד.
  2. מערכת שו"ב – שליטה ובקרה על כל הנעשה בשטח המפעל, העסק ואף בסביבתו הקרובה. כוללת מצלמות אבטחה היקפיות ופנימיות במעגל סגור ויחידת בקרה.
  3. מערכת בקרת כניסה – נועדה לשלוט על הנכנסים בשערי העסק, שליטה על אגפים שונים על ידי מידור ואי מתן אפשרות כניסה לעובד שאינו נמנה על האגף, שליטה בנושאי כוח אדם כולל השקה למערכת השכר המעוניינת בדיווחים יומיים על הימצאות העובדים ועוד.
  4. מערכת מולטי מדיה – נדרשת בארגונים גדולים לצורך קיום ישיבות פנימיות, קשר עם הסביבה החיצונית ובין היתר, לקוחות, ספקים ועוד. מערכת כזאת נדרשת גם בעסקים המספקים שירות לציבור לקוחות כמו: מסעדות, סופרמרקטים, מרפאות ומוסדות בריאות אחרים, מוסדות ציבור ועוד.
  5. מערכת אזעקה – להגנה על העסק בשעות בהן אין פעילות. בעסקים רבים ההגנה נדרשת גם ביום מערכת אזעקה וגילוי מתקדמת. היא מתריעה על חדירת זרים, מחוברת למוקד או לטלפונים מזוהים, מצלמת במעגל סגור ועוד.

התקנה ושירות

מומלץ לקבל שירות מחברה המתמחה בהתקנת מערכות אלו. השירות כולל ייעץ, התקנה, תחזוקה ותמיכה טכנית על בסיס שוטף.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

עלות ניהול תוכן באתר

עלות ניהול תוכן באתר

שירותי ניהול תוכן באתר צפויים לעלות בדרך כלל בין מאות שקלים ולהגיע עד אלפי שקלים. בדרך כלל שירות כזה כולל יצירת תכנים לאתר, ביצוע הגהה

קרא עוד »
טונר

טונר

בכל מדפסת הוא קיים, חייב להיות מלא ותקין כדי שניתן יהיה ללחוץ על מקש הפרינט, ולקבל לידינו את המסמכים המודפסים כפי רצוננו – הטונר. ובגלל

קרא עוד »

רואה חשבון בחיפה

היום ניתן למצוא לא מעט רואי חשבון בכל הארץ, היות ומדובר על מקצוע מבוקש ומשתלם במיוחד. אך מי שמחפש אחר רואה חשבון בחיפה, עלול ללכת

קרא עוד »