שחזור קבצים לטובת חקירה

שחזור קבצים

אם אתם מנהלים חקירה כל שהיא במשטרה, המידע הדיגיטלי במחשב עשוי לשמש כחומר מצוין לגילוי ולאיתור פרטים. במחשב כל הסודות מתגלים, ובכדי לאתר דברים סודיים כאלה צריך אנשי מקצוע מתאימים. העבריין תמיד ימחק את המידע הסודי ואף יגרום נזק לכונן הקשיח. אז מהו שחזור לטובת חקירה? ואיך היא יכולה לעזור לכם.

מהו שחזור קבצים לטובת חקירה

שחזור מידע חקירתי הוא תחום שמוכר יותר בתחום הסייבר וגילוי המידע. אנשי המפתח שמכירים את הנושא מקרוב, הם יחידת הסייבר 8200 שמשרת את מדינת ישראל. שחזור לטובת חקירה נועדה לגלות מידע הקשורות לעבירות אינטרנט ופשיעה חמורות. המטרה היא יחידה – לשחזר ולאסוף מידע משמעותי לטובת חקירה פעילה במשטרה או באגף מחקר פרטי.

מה נוכל לגלות בעת השחזור – כמה זה יעזור לכם

שחזור קבצים לטובת חקירה נועדה לגלות חומר בעל ערך שישמש את החוקר בעת המשימות. חלק מהחומרים המשמעותיים שיהווה נכס לחקירה הם: תיעוד וגילוי פעילות העבריין ברשת האינטרנט, גילוי מקורות מידע הנמצאות במחשב, פריצת כונני הצפנה, רישומים שהמחשב מבצע במערכת המחשוב הפנימית של המחשב (Registry), ועוד. איך זה יכול לעזור לכם? ובכן, בעת השחזור נוכל לגלות ראיות וצעדים משמעותיים אשר יכולים לשמש לטובת התובע בבתי המשפט.

טיק טק – מומחים בשחזור חקירתי

יש לכם חקירה רצינית לנהל ואתם חייבים להוציא מידע מהמחשב? יש לנו חדשות טובות עבורכם. חברתינו עוסקת בשחזור חקירתי ברמה הגבוהה ביותר (קראו על שחזור קבצים באתר טיק טק). גם אם אתם חושבים שהכל נמחק מהמחשב של העבריין, אנחנו יכולים לשחזר כמעט הכל עם סיכויי הצלחה של 97%. אנחנו מאבחנים את הפעילות של המשתמש במחשב, באינטרנט, מוציאים מסמכים אבודים, ואפילו רישומים שנעשו בצורה לא חוקית. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה אטרקטיבית, שלכם חברת טיק טק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים מקצועיים – כך תבחרו חברה מתאימה
אין ספק כי שירות של בניית אתרים מקצועיים נחשב לאחד השירותים הנפוצים והפופולאריים ביותר. היום כל אחד...
קרא עוד »
נוב 17, 2020
ניהול מוניטין ברשת
אם יש משהו שכל בעל עסק (וכל אדם) חייב להתייחס אליו במלוא הרצינות, הוא ניהול מוניטין ברשת. הרשת מוצפת...
קרא עוד »
אפר 22, 2019
תפקידו של גרפיקאי בבניית אתר
עשיתם חיפוי חיצוני לבית שלכם? אם כן, אתם בטח יודעים... הייתם צריכים לבחור צבע, חומר ובסוף הפועלים...
קרא עוד »
ספט 24, 2020