כנסים וירטואלים חינם ובתשלום

כלל החברות בישראל נאלצות היום לשנות את שיטות העבודה ולהימנע מהתכנסויות. וירוס הקורונה יצר מציאות שנתפסה תחילה כבלתי אפשרית, אך אנחנו הצלחנו למצוא את הדרך להמשיך לנהל כנסים ופגישות עסקיות רבות משתתפים. כנסים מתקיימים היום באופן יומיומי בזירה הווירטואלית. הכנסים הווירטואליים הם בחלקם מקומיים ובחלקם בינלאומיים. אם בעבר הפקה של כנס דרשה עבודה רבה ותקציבים גבוהים – כיום ניתן להפיק כנסים מקצועיים ואפקטיביים בהשקעה כספית מינימלית. 

כנס בלתי נשכח

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת הפקת כנסים וירטואלים תוך מעורבות פעילה של הצופים (שאילת שאלות, הצבעות, משחקים), ניהול של פאנל מומחים באולפן, העלאה של מרצים מכל רחבי העולם, שידור לרשתות החברתיות, קבלת מידע על נתוני הצפייה בזמן אמת ועיצוב של סביבה וירטואלית ממותגת ומעוצבת. אתם תופתעו לגלות כמה בקלות אפשר להפיק כנס שיהפוך לשיחת היום. 

רוצים להעניק למשתתפי הכנס ערך מוסף? חלקו מראש באמצעות חברת שליחויות ערכה לכל משתתף. בערכה נכלול כיבוד קל, בקבוק שתייה, חוברת עם מידע ומתנה ממותגת. ההחלטה להפיק כנסים וירטואליים מציגה אתכם כחברה חדשנית שלא נכנעת למגבלות של התקופה, מגלה גמישות מחשבתית ומשקיעה בעובדים שלה. 

הפקת כנסים וירטואליים בקלי קלות

הפעם הראשונה בה תפיקו כנס וירטואלי תהיה ככל הנראה מעט מבלבלת, אך מהר מאוד תגלו עולם חדש ומלא בהזדמנויות. אין צורך ביידע מוקדם במחשבים או שימוש בתוכנות מורכבות. אתם מחליטים האם הכניסה אל הכנס תהיה כרוכה בתשלום או חינם. לרוב, נהוג לגבות תשלום סמלי לכיסוי ההוצאות. הפקה של כנסים וירטואלים אינה דורשת השקעה כספית רבה (אין צורך באולם, תאורה, כיבוד, אבטחה וכן הלאה), על כן, נקבע את המחיר בהתאם. כיום כאשר הטכנולוגיה זמינה ופשוטה לשימוש, כל אחד יכול להפיק כנס וירטואלי באמצעות אולפן Virtuals TV.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך