כמה עולה להחליף מסך למחשב נייד של אפל

תיקונים במחשבים נייחים וניידים משתנים ממחשב למחשב וניתנים כמעט בכל מעבדת תיקונים. במחשבי הPC  המוכרים והרגילים המחירים נמוכים מאשר במחשבי ה MAC למשל, אלה של חברת אפל, הם אולי היקרים ביותר לקנים ובטח לתיקון לפטופים.

כמה עולה להחליף מסך מחשב למחשב נייד של אפל?

לא חסרים חלקים שאותם נצטרך להחליף עם השנים במחשב המקבוק שלנו בתיקון אצל מעבדת אפל. ננסה להביא כמה מהם ואת המחירים שבערך אותם דורשים במעבדות והחנויות:

  • תיקון החלפת זכוכית דגם 21.5 אינץ' מודל A1311 IMAC יכול לנוע בין 600 ₪ ל750 ₪ וקצת יותר .
  • תיקון החלפת מסך מקבוק רטינה 12.5 The New Macbook a1534 ינוע באזור ה 2100 ₪ עד סביבות 2900 ₪ לאלה המגזימים והפחות ידידותיים.
  • תיקון החלפת מסך מקבוק רטינה 13 Macbook Retina A1706 הוא תיקון שכיח מאוד וינוע בין 2300 ₪ עד סביבות ה 2600 ₪

המחירים בהחלט יקרים יותר אך שווים כל השקעה שכן אלה מוצרים שנשמרים שנים וחזקים מספיק כדי לשרוד המון מצבים שמקביליהם מהPC  לא יעמדו בהם.

למה כדי להשקיע במחשב מקבוק של אפל?

גם אם המחירים של המוצרים האלה גדולים ויקרים מאוד, אם תרצו מחשב שיחזיק לכם אפילו 10 שנים וימשיך לעבוד כמו שור, כנראה שיהיו אלה מחשבי המק' המצויינים שיתנו את התמורה הזו.

הטכנולוגיה שהושקעה במחשבים אלה היא ייחודית ביותר ונותנת השראה בעולם הטכנולוגי הכללי למהו חוזק ועוצמה בכל הקשור לצבירת נתונים והתגברות על עומס על המערכת או העלאת נתונים בקצב מהיר מאוד.

תוכנות יומיומיות שהמקבוק יתן בהן תפוקה טובה יותר

עבודה בתוכנות פוטושופ למשל, מצריכה מחשב חזק ביותר שיכיל את כמות הנתונים המופנים אליו בשניה. הרבה סוגי מחשב נופלים בתוכנות כביכול פשוטות אלה ואחרי תקופה כבר לא נותנות את המהירות שנתנו כשהיו חדשים.

המק' פשוט לא עוצר. הוא מחשב שמסוגל לעבוד עם כמה תוכנות כאלה יחד ולהישאר יציב מספיק וללא תקיעות ובעיות אחרות שמתרחשות כמעט בכל מחשב שהוא לא של אפל.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

נורטון אנטי וירוס

נורטון אנטי וירוס

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל מחשב הוא אנטי וירוס. מדובר על תוכנה שמטרתה היא לנקות וירוסים בצורה הטובה ביותר על מנת שהמחשב יפעל בצורה תקינה.

קרא עוד »
תיקון מקבוק

תיקון מקבוק

לא מעט אנשים רוכשים מחשב נייד מקבוק, של חברת אפל. מדובר על מחשב נייד שנחשב לאחד המחשבים החכמים, היעילים והיוקרתיים ביותר שיש כיום. מחשב מקבוק

קרא עוד »