5 דברים שצריך לדעת על חיתוך בלייזר

רוצים לדעת דברים מעניינים על חיתוך בלייזר? הגעתם למקום הנכון. 

  1. חיתוך בלייזר הוא תהליך של חיתוך בקרן לייזר. הוא משמש בתעשיות רבות כגון תעופה וחלל, אלקטרוניקה, ייצור ומכשירים רפואיים. חיתוך בלייזר משתמש באור לייזר לחיתוך חומרים. הלייזר מגיע בצורת קרן, המורכבת מגלי אור. עדשה או פריזמה חוסמת את המאפיינים וממקדת את האלומה אל המטרה שלה. ניתן למקד את הקרן באמצעות מראות, עדשות או טכניקות מתקדמות יותר כמו עיצובים אופטיים מישוריים המייצרים קצוות חדים ללא שגיאות. 
  2. חיתוך בלייזר היא טכניקה המשתמשת בלייזרים בעלי הספק גבוה כדי לחתוך מתכת בזווית מאוד מדויקת. הוא שימש מאז תחילת שנות ה-60 לייצור מתכת ותעשיית התעופה והחלל. כיום, חיתוך לייזר נמצא בשימוש נרחב בתעשיות רבות ואף ברפואה ואדריכלות.
  3. חיתוך בלייזר הפך לדרך פופולרית מאוד לחיתוך יריעות מתכת דקות ורוב החברות בענף משתמשות במכונות חיתוך בלייזר. כמו כל טכנולוגיה אחרת, למכונות הללו יש שימושים רבים וניתן להשתמש בהן בתרחישים רבים ושונים.
  4. זהו תהליך של חיתוך וחריטה, המשמש לייצור פריטים דקורטיביים. זה דורש הרבה דיוק. למרות העובדה שמדובר בטכנולוגיה ישנה, חיתוך בלייזר היה חלק מהותי בתהליכי ייצור עדכניים. כונה זו משמשת גם בתהליך העיצוב של אלקטרוניקה. המכונות משמשות בעיקר לייצור חיווט ומעגלים אלקטרוניים, המורכבים מרכיבי מתכת, כבלים וצינורות. 
  5. חיתוך בלייזר היא טכנולוגיה החותכת את פני השטח של חומרים באמצעות לייזרים בעלי אנרגיה גבוהה. התהליך כולל שימוש במערכת אופטית לחיתוך חומר אולם חיתוך בלייזר הוא שיטה פופולרית מאוד גם לייצור פריטי עץ. זה כולל שימוש בקרני לייזר כדי לחתוך את העץ בצורות מדויקות. זה מהיר ויעיל, בצורה חסרת פשרות. מידע נוסף באתר https://www.fritech.co.il/
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות
חשוב לזכור שזכויות יוצרים הן זכות חוקית. לא ניתן להעתיק, לשנות או אפילו לשתף. משמעות הדבר היא שאינך...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
שירותי תרגום לאתרי אינטרנט
החיים בעידן הגלובלי מעמידים אותנו מול צורך להתאים את עצמנו ואת הפעילות העסקית או הארגונית לקהלים...
קרא עוד »
מאי 13, 2019
מהי חנות וירטואלית
סביר להניח שכל אחד שמע את הביטוי חנות וירטואלית לפחות פעם אחת בחייו, אם לא יותר. ביטוי זה הפך להיות...
קרא עוד »
אוק 23, 2019