5 דברים שצריך לדעת על חיתוך בלייזר

רוצים לדעת דברים מעניינים על חיתוך בלייזר? הגעתם למקום הנכון. 

  1. חיתוך בלייזר הוא תהליך של חיתוך בקרן לייזר. הוא משמש בתעשיות רבות כגון תעופה וחלל, אלקטרוניקה, ייצור ומכשירים רפואיים. חיתוך בלייזר משתמש באור לייזר לחיתוך חומרים. הלייזר מגיע בצורת קרן, המורכבת מגלי אור. עדשה או פריזמה חוסמת את המאפיינים וממקדת את האלומה אל המטרה שלה. ניתן למקד את הקרן באמצעות מראות, עדשות או טכניקות מתקדמות יותר כמו עיצובים אופטיים מישוריים המייצרים קצוות חדים ללא שגיאות. 
  2. חיתוך בלייזר היא טכניקה המשתמשת בלייזרים בעלי הספק גבוה כדי לחתוך מתכת בזווית מאוד מדויקת. הוא שימש מאז תחילת שנות ה-60 לייצור מתכת ותעשיית התעופה והחלל. כיום, חיתוך לייזר נמצא בשימוש נרחב בתעשיות רבות ואף ברפואה ואדריכלות.
  3. חיתוך בלייזר הפך לדרך פופולרית מאוד לחיתוך יריעות מתכת דקות ורוב החברות בענף משתמשות במכונות חיתוך בלייזר. כמו כל טכנולוגיה אחרת, למכונות הללו יש שימושים רבים וניתן להשתמש בהן בתרחישים רבים ושונים.
  4. זהו תהליך של חיתוך וחריטה, המשמש לייצור פריטים דקורטיביים. זה דורש הרבה דיוק. למרות העובדה שמדובר בטכנולוגיה ישנה, חיתוך בלייזר היה חלק מהותי בתהליכי ייצור עדכניים. כונה זו משמשת גם בתהליך העיצוב של אלקטרוניקה. המכונות משמשות בעיקר לייצור חיווט ומעגלים אלקטרוניים, המורכבים מרכיבי מתכת, כבלים וצינורות. 
  5. חיתוך בלייזר היא טכנולוגיה החותכת את פני השטח של חומרים באמצעות לייזרים בעלי אנרגיה גבוהה. התהליך כולל שימוש במערכת אופטית לחיתוך חומר אולם חיתוך בלייזר הוא שיטה פופולרית מאוד גם לייצור פריטי עץ. זה כולל שימוש בקרני לייזר כדי לחתוך את העץ בצורות מדויקות. זה מהיר ויעיל, בצורה חסרת פשרות. מידע נוסף באתר https://www.fritech.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בניית אתרים

פיתוח אתרים הוא מונח המשמש לתיאור תהליך העיצוב, הבנייה והתחזוקה של אתרים. פיתוח אתרים הוא תחום שמשתנה ללא הרף הדורש הרבה מיומנויות וידע כדי להצליח.

קרא עוד »

TWB DIGITAL

המשימה של חברת בניית אתרים היא לספק מגוון שירותים לקהילה העסקית. חברת TWB DIGITAL מספקת שירותים איכותיים כבר שנים והמודל העסקי שלה מבוסס מאוד. הסיבה

קרא עוד »

חנות אונליין

חנויות מקוונות הן צורה פופולרית מאוד של מסחר. הם הפכו הרבה יותר נוחים, כאשר לקוחות יכולים לקנות באינטרנט מכל חלק בעולם, בכל עת. חנות מקוונת

קרא עוד »