מחירי בניית אתרים 2021

בניית אתר אינטרנטי לעסק, אחד המהלכים החשובים ביותר שעסק צריך לעשות בתחילת דרכו. זהו כרטיס הביקור של העסק, מרכז המידע והכי חשוב – פלטפורמת מכירה נהדרת שהפכה לעיקרית בשנה וחצי האחרונות. בואו נבין על מה אנחנו משלמים וכמה. לקריאה אודות שיווק ממוקד

מה אתר אינטרנט כולל בתוכו?

אתר אינטרנטי של עסק בראש ובראשונה צריך להיות אסתטי. מסודר בצורה נוחה והגיונית ויפה למראית העין. כל זאת על מנת שהגולש יתמצא בקלות באתר ויהינה מהשהות בו (מה שיגדיל את אחוזי הרכישה דרך האתר). מעבר לכך האתר צריך לכלול: 

  • פרטי התקשרות וכתובת.
  • תמונות ברורות והסבר של כל המוצרים או השירותים המוצעים.
  • בלוג מידע בנושא העסק ונושאים קשורים.
  • המלצות של לקוחות מרוצים.

כל זאת ועוד עשויים ליצור אי סדר באתר וכך להקשות על הגולש שמהר מאוד ימצא עצמו מחוץ לאתר. לכן, בניית אתרים זהו תחום המצריך יצירתיות, ניסיון ומקצועיות – אל תתפשרו בעת החיפוש.

מחירי בניית אתרים נכון לשנת 2021

בתחום זה קיימים כמה סוגים שונים של אתרים ובהתאם מחיר בנייתם משתנה.
מחירי בניית אתרים על פי סוגיהם:

  1. בניית אתר חנות וירטואלית – אתר אשר מטרתו הסופית היא למכור את השירותים או המוצרים בו. על מנת לבנות אתר כזה על בונה האתרים להוסיף גם אבטחת תשלום גבוהה ושיפורים שישמרו על יציבות האתר.
    טווח המחירים ינוע בין 3200₪ ל – 5000₪ . המחיר מאוד דינאמי, תלוי בהרבה משתנים ויכול להגיע אף ליקר יותר.

  2. בניית אתר תדמית – זהו אתר 'האם' של העסק שלכם. זהו בעצם כרטיס הביקור האינטרנטי של העסק. הוא יכלול בתוכו תכנים המציגים את העסק ופועלו, את השירותים השונים, מאמרי מידע בנושא, פרטי התקשרות ועוד. 

טווח המחירים במקרה הזה נע בהערכה גסה בין 1500₪ לבין 3000₪.

בצעו סקר שוק מקיף על מנת למצוא בונה אתרים מקצועי במחיר שיתאים לכם. בהצלחה. למידע בנושא פרסום עורכי דין בפיסבוק

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

השלבים בבניית חנות באינטרנט

כיום יש דרכים שונות להקים חנות באינטרנט ולשווק מוצרים אונליין. למעשה מדובר באחת הדרכים הטובות ביותר כיום לייצר הכנסה מהאינטרנט ובכלל עבור עסקים המשווקים מוצרים

קרא עוד »