מתכנת וורדפרס – מה זה בעצם?

אחד המונחים הפופולאריים ביותר בתחום בניית אתרים, הוא מתכנת וורדפרס. לא מעט אנשים מחזיקים בתואר הזה, אף על פי, שצריך לומר, הוא מעט מטעה. לא מדובר במתכנת שעובד על ייצור אתרים, כמו נניח מתכנת אפליקציות או תוכנות, כאן זה מעט שונה.

מצד אחד, מתכנת וורדפרס יכול להתייחס למי שמקים אתרים מסוג זה, ואז עבודת התכנות שלנו היא מינימאלית מאוד, שכן לא נדרש באמת לתכנת את האתר, כמו למשל במקרים אחרים. מצד שני, יש מתכנתי וורדפרס שעובדים בתחום והתפקיד שלהם, הוא לייצר פ'יצרים, פונקציות אשר אפשר יהיה להשתמש בהם, במסגרת אתרי וורדפרס.

מדובר במתכנתים שעובדים על ייצור פונקציות שונות, אשר בסופו של דבר, הם דואגים להכניס אותן לחנות וורדפרס ובכך לאפשר לקהל הרחב להוריד אותן וליהנות מהן. לעיתים בתשלום ולעיתים בחינם. במקרים רבים, הם מאפשרים הורדה מסוימת בחינם ולאחר מכן, הם מאפשרים הורדה מלאה בתשלום. מכאן הרווח הכספי שלהם.

מתי אנחנו נשכור מתכנת וורדפרס

באופן רגיל, לא כל אחד מאיתנו זקוק לשירותיו של מתכנת וורדפרס. יש הרבה מאוד אנשים שעובדים עם אתרים בתחום זה, מבלי שהם באמת צריכים לשכור את שירותיו של מתכנת בתחום. אך יש מקרים בהם זה הכרחי, למשל, אם האתר שלנו זקוק לפ'יצרים מסוימים, ספציפיים, אז אנחנו יכולים לשכור מתכנת שיבצע זאת עבורנו.

חשוב לבדוק, האם המתכנת יודע כיצד לבצע את העבודה, האם הוא יודע מה בדיוק אנחנו צריכים, לשם מה אנחנו צריכים את הפ'יצר, ואיך הוא אמור להשתלב במערכת שלנו. בצורה כזו, אנחנו נוכל לגייס את איש המקצוע הנכון עבורנו. בין אם לצורך עבודה ספציפית ובין אם זה לצורך תהליך יותר ארוך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתובת IP

מהי כתובת IP ומתי תשתמשו בה?

כתובת IP מאפשרת למחשב שלכם לתקשר עם מחשבים אחרים, באמצעות כתבות ייעודית. מדובר בכתובת אשר כל מחשב זקוק לצורך יצירת פעילויות אינטרנטית, ובמדריך הבא נבצע

קרא עוד »
עיצוב וניהול לידים

ניהול לידים בצורה יעילה

המאמר באדיבות CloudCom בשנים האחרונות השימושים השונים שלנו ברשת האינטרנט עולים בהתמדה מידי שנה. כיום לא מעט חברות עושות מגוון שימושים במערכות מתקדמות אשר מאפשרות

קרא עוד »