מהו מטבע הקריפטו של פייסבוק?

המאמר באדיבות https://www.bitsofgold.co.il

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים שמים לב למטבעות וירטואליים, בעוד שמדובר במטבע דיגיטאלי אשר מאפשר רכישת מוצרים ושירותים דרך אפליקציות ארנק דיגיטלי. מטרתן של המטבעות, היא לאפשר תשלומים בעת מסחר ללא תוספות שכוללים מטבעות רגילים, בעוד שחברות טכנולוגיה הן אלה שמשיקות בכול זמן מטבעות חדשים לעולם.

מה זה מטבע דיגיטאלי? 

מטבעות כאלה ידועים כמבוזרים והם אמצעי תשלום שערכו אינם נקבע לפי ערכים של סחורה או של גופים ממשלתיים – אלא על פי הסכמות בין סוחרים ורשתות בהן משתמשים במטבע. בכך ניתן למצוא מטבעות כמו ביטקיון, ריפל, אתריון ועוד, אשר הושקו לעולם על ידי חברות ענק כמו פייפאל ,מאסטרקארד,איביי ואובר, קוינבייס בעוד שאחת החברות הבולטות היא זאת של הרשת החברתית הנפוצה ביותר בעולם, הלוא היא פייסבוק. 

מהו המטבע של פייסבוק? 

מטבע הקריפטו של הענקית פייסבוק ידוע בשם ליברה, והוא כסף שיגובה באמצעות נכסים ממשיים. הנכסים יספקו אבטחה כי המטבעות בעלי ערך והם יאושרו תשלום באמצעות ארנק דיגיטאלי. המטבעות של פייסבוק הן פיתוח של ארגוני ענק מתחומי הפיננסיים כמו פיפאל, ויזה, מאסטר כארד, איביי וכדומה. ענקיות הטכנולוגיה יאפשרו להשתמש במטבעות בגל הגיבוי והתשתיות שמקנות גידול בעסקאות, אשר יתבצעו באמצעות מטבעות דיגיטאליים. 

השימוש במטבעות יהיה מעולה בעיקר בין גופים פיננסיים או בין לקוחות ששירותים פיננסיים עולים להם כסף רב. קיומו של המטבע יספק עסקאות ללא עמלות וללא תשלומים לרשויות או למוסדות פיננסיים. 

התשתיות של ליברה – במה זה שונה מהאחרות? 

חשוב לדעת כי התשתיות של המטבעות של פייסבוק הלוא הם הליברה, ישענו על נכסים כמו אגרות חוב, פקדונות ושאר נכסים שמגובים במטבעות כמו דולר ואירו. הארגון שיהיה אמון על המטבעות ינפיק מטבעות מהמחזור ויספק ביקוש גדול. כאן מגיע השוני בין ליברה לביטקוין, שאין לו תכנית בטוחה או חוקית. בשל כל אלה מומלץ לחקור יותר אודות מטבעות הקריפטו של פייסבוק ולהיחשף את שיטות השקעה הטובות ביותר והחדשות. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מערכת בילינג איכותית

מערכת בילינג איכותית

לכל עסק, חברה, וארגון, הניהול העסקי ובמיוחד הפיננסי תמיד חייב להתקדם. הלקוחות שלנו מצפים לקבל תגמול מידי ללא מגבלת זמן, ואתם חייבים להתקדם. עסק או

קרא עוד »

מעבדת מחשבים בירושלים

מוסדות לימודיים, אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר עושים שימוש יומיומי במעבדות מחשבים לצרכים בלתי נגמרים. כל אדם צריך שתהיה לו מעבדת מחשבים טובה כדי שיוכל לתקן

קרא עוד »