מאגרי תמונות מובילים באינטרנט: לא צריך לחפש יותר

לא פעם, כשאנחנו כותבים פוסט בפייסבוק או מצייצים ציוץ בטוויטר, אנחנו רוצים לעלות תמונה מסוימת שתשלב עם הפוסט. במקרה כזה אנחנו פונים לגוגל ומחפשים שם תמונה מתאימה. מאחר ומדובר על מנגנון חופשי ברוב המקרים שאין לנו שום בעיה להשתמש בו כאנשים פרטיים, אז אנחנו לא מייחסים לזה חשיבות.

אך תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה, בעל עסק רוצה להקים אתר, הוא זקוק לתמונות שיעצבו אותו, בין אם זה ברקע ובין אם זה בתוך המאמרים עצמם. מדובר על כמות גדולה של תמונות, כולן מיועדות לפרסום או קידום אתרים בגוגל אשר נועד לייצר טראפיק, נועד לייצר הכנסה. הוא לא יכול להשתמש בתמונות שנמצאות במאגרים בגוגל, בין אם זה בגלל שזה פשוט לא פרקטי, בין אם זה בגלל שהתמונות לא באיכות אחידה, ובין אם זה בגלל שזה פשוט לא חוקי.

התמונות מוגנות בזכויות יוצרים של הצלמים, כל תמונה מוגדרת האם היא מוגנת או לא, להתחיל לחפש האם תמונה מסוימת כן מוגנת ותמונה אחרת, זה עלול להיות בעייתי, לכן הפתרון הוא לפנות אל מאגרים שמכילים כמות גדולה של תמונות משם אפשר לקחת כל תמונה שרוצים, ללא שום בעיה. אומנם זה עולה כסף, אך הסכום הוא לא גבוה, המאגר מכיל כמות עצומה של תמונות שאפשר להשתמש בהן לצרכים שונים, וכולן באיכות מאוד גבוהה.

צריך להדגיש פה עוד נקודה, שימוש עם מאגרי תמונות מומלצים, בוודאי במאגרים המובילים, הוא הרבה יותר קל ופשוט מאשר שימוש באתרים רגילים. מדובר על מאגרים שגם משלבים מערכת חיפוש אטרקטיבית, מערכת חיפוש נכונה ופשוטה, וגם מאפשרים לנו ליהנות כל הזמן מעדכונים חדשים, תמונות חדשות שנכנסות למאגר ואנחנו יכולים לעשות בהן שימוש באופן חופשי.

לכן, אם אנחנו בעלי אתרים או עובדים על אתרי אינטרנט, עמודים בפייסבוק או כל מוצר אינטרנטי אחר, חשוב מאוד שאנחנו נכיר את עולם קניית תמונות ומאגרים וחשוב לא פחות שאנחנו נתחבר אל אחד מהם, כך אנחנו נוכל ליהנות ממגוון רחב של תמונות באופן חופשי מבלי שנצטרך לעבוד קשה מדי על חיפושן.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מערכת בילינג איכותית

מערכת בילינג איכותית

לכל עסק, חברה, וארגון, הניהול העסקי ובמיוחד הפיננסי תמיד חייב להתקדם. הלקוחות שלנו מצפים לקבל תגמול מידי ללא מגבלת זמן, ואתם חייבים להתקדם. עסק או

קרא עוד »

מעבדת מחשבים בירושלים

מוסדות לימודיים, אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר עושים שימוש יומיומי במעבדות מחשבים לצרכים בלתי נגמרים. כל אדם צריך שתהיה לו מעבדת מחשבים טובה כדי שיוכל לתקן

קרא עוד »