מה זה תקן ISO 27799

תקן ISO 27799 הוא סט תקנים המגדיר את הדרישות לכתיבה ועריכה של מסמך אלקטרוני. זהו תקן בינלאומי לכתיבה ועריכה של מסמכים אלקטרוניים. תקן ISO 27799 הוא סט של תקנים המגדיר כיצד יש לארגן ולנהל את תהליך יצירת התוכן. תקן זה משמש חברות וסוכנויות רבות לארגון זרימת העבודה והתהליכים שלהן, למשל:

תקן זה הינו תקן בינלאומי לכתיבת ועריכת מסמכים. הוא פותח על ידי ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) על מנת לספק מסגרת משותפת של כללים, הנחיות ותקנים שיש צורך לפעול לפיהם בעת כתיבה, עריכה והפקה של מסמכים.

תקן ISO 27799 הוא מערכת כללים המציינת כיצד התוכן אמור להיראות כאשר הוא נכתב, ערוך או מיוצר. תקן ISO 27799 מגדיר מה יש לעשות כאשר ישנם סוגים שונים של מסמכים כגון מכתב או מייל.

למה זה חשוב? 

תקן זה מגדיר את המבנה והפורמט של מסמכים וכיצד הם ייכתבו. הוא גם מגדיר את הדרישות הטכניות ליצירת מסמכים, כולל סוגי התוכן שניתן ליצור, כמו גם כיצד יש לארגן ולעצב אותו

הוא גם מגדיר את הדרישות לאתר, דף אינטרנט ותוכן דיגיטלי אחר. הוא כולל את המפרט הטכני של התוכן וגם מספק הדרכה כיצד ליצור אותו.

תקן ISO 27799 הוא סט של קווים מנחים לכתיבת ועיצוב טקסט. הוא משמש את כל סוגי הארגונים, מהקטן ועד הגדול ביותר.

בקיצור, מדובר בקוד התנהגות לתעשיית הדיגיטל. הוא מספק הנחיות לגבי הדרך שבה חברות צריכות לציית לעקרונות האתיים בפרקטיקות העסקיות שלהן. תקן ISO 27799 פותח על ידי מספר מדינות כדי לקבוע סטנדרטים לתעשייה הדיגיטלית. תקנים אלה נועדו בעיקר להגן על צרכנים ובעלי עניין אחרים מפני נזק שנגרם על ידי שיטות עסקיות לא אתיות.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר: https://mirage-it.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חברה לקידום אתרים?
אם סיימתם לבנות את אתר האינטרנט שלכם, אתם וודאי יודעים שהשלב הבא הוא לדאוג לקידום של אתר האינטרנט כך...
קרא עוד »
יול 16, 2022
איך לבחור את חברת האחסון הטובה ביותר?
מקימים אתר אינטרנט? מצוין. אנחנו בטוחים שהשקעתם באפיון, שמצאתם כותבי תוכן מעולים שימלאו את האתר שלכם...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
שיווק שותפים ממשחקים באינטרנט – איך עושים את זה?
משחקים באינטרנט הם סוג פופולרי של בידור. הם מציעים לשחקנים את ההזדמנות לחקור עולמות חדשים וליצור...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022