מה זה אתר תדמית?

אתר תדמית הוא בעצם אתר אינטרנט שכל מטרתו הוא לרוב לייצג עסקים או בעלי עסקים, בעלי מקצוע במגוון תחומים ואפילו חברות. ברוב המקרים מדובר על אתר בעל היקפים מצומצמים באופן יחסי, כאשר המבנה של האתר יכלול עמוד בית, דף אודות, דפי שירותים או מוצרים ובלוג שמציע תכנים בנושא הרלוונטי.

בין אם אתם עורכי דין או קבלני מקצוע, חברות הייטק עצומות ואפילו גלידריות שכוניתיות. אתר תדמית מתאים (כמעט) לכל עסק ובכל תחום.

כידוע היום רוב האנשים פונים לאינטרנט כדי לחפש כמעט כל דבר ואז במידה שהם מגלים שלאותה שאילתה או שירות או מוצר אין אתר, הם עלולים כמעט לבטח לעבור למתחרה.

כמובן, שאם מדובר בעסקים שמציעים מגוון רחב של מוצרים או שירותים אתרי תדמית לא יספיקו ונדרש לבצע בניית אתרי תדמית מורכבים יותר שיכולים לכלול אפשרויות של חנויות דיגיטליות, אבל זו כבר שיחה אחרת.

אז מה זה דף נחיתה?

ובכן, דף נחיתה או באנגלית: Landing page הוא בעצם דף אינטרנט בודד (לא כמו אתר אינטרנט שמציג דפים מרובים).

לרוב דף נחיתה נבנה ברוב המקרים כדי שהגולשים הפונציאליים יגיעו אליו (״ינחתו בו״) מקישורים שונים שפורסו ברחבי הרשת לדוגמא באנרים או מודעות (אופייני יותר לפרסום ממומן באינטרנט), או על ידי ביצוע הפנייה מפרסומים מודפסים.

אז מה עדיף?

שאלה מצויינת, כאן חשוב לדעת שלכל עסק יש מערך שיווקי שאמור להבין את הצרכים הפרסומיים תוך הבנה של קהל היעד הרלוונטי לעסק או למוצר שרוצים לפרסם ורק על ידי הבנה מעמיקה של אנשי המקצוע שלכם תוכלו לקבל את ההחלטה החשובה מה עדיף, דף נחיתה או אתר תדמיתי.

אם אין לכם אנשים כאלה בחברה שלכם אל דאגה יש לא מעט אנשי מקצוע שמתמחים בתחום הזה שיוכלו לייעץ ולכוון אתכם בצורה הטובה ביותר, אושרי ביטון – בניית אתרי וורדפרס למשל.

בהצלחה!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בניית אתרים

פיתוח אתרים הוא מונח המשמש לתיאור תהליך העיצוב, הבנייה והתחזוקה של אתרים. פיתוח אתרים הוא תחום שמשתנה ללא הרף הדורש הרבה מיומנויות וידע כדי להצליח.

קרא עוד »

TWB DIGITAL

המשימה של חברת בניית אתרים היא לספק מגוון שירותים לקהילה העסקית. חברת TWB DIGITAL מספקת שירותים איכותיים כבר שנים והמודל העסקי שלה מבוסס מאוד. הסיבה

קרא עוד »