חברות כח אדם

בכל מקום עבודה, ייתכן שיהיה צורך להרחיב את הצוות ולכלול עובדים זמניים וקבועים נוספים כדי לעמוד בקצב הדרישות של העסק. אבל העסקת עובדים מוסמכים דורשת זמן ומאמץ. שירותי כוח אדם והשמה מטפלים בגיוס עובדים זמניים וקבועים. 

חברות כח אדם

מכירים חברות שיש להם בדיוק את העובדים המתאימים? נראה שהם עשו עבודת מחקר וחיפוש אחר עובדים אלה יחד עם חברות השמה וחברות כח אדם.

חברות כח אדם , תפקידם הוא לחפש את העובדים המוצלחים ובעיקר המתאימים ביותר לתפקיד מסוים.

בעוד ששני השירותים – כח אדם וחברות השמה – מספקים לעסקים עובדים מוכשרים, שירותי כוח אדם מספקים בדרך כלל עזרה זמנית, בעוד ששירותי השמה מספקים פתרונות לעובדים קבועים.

שירותי כוח אדם

שירותי כוח אדם מספקים עובדים זמניים לעסקים הזקוקים לעזרה נוספת לפרק זמן קצר. עובדים זמניים, עובדים בדרך כלל במשרדים, מחסנים, מפעלים, חנויות קמעונאיות או תפקידי שירות לקוחות אחרים. 

משך הזמן שעובד זמני יישאר במקום עבודתו, תלוי בצורך העסקי של בעל הבית. לדוגמה, עסקים שהגדילו את הביקוש לשירות לקוחות או מילוי הזמנות בתקופת החגים, שוכרים עובדים זמניים כדי לענות על הדרישות הללו. 

מה עושה חברת כח אדם?

שירותי כוח אדם מסננים מועמדים פוטנציאליים, מספקים תיאור של משימות התפקיד, מטפלים בשכר ומעקב אחר ביצועי העבודה.

שירותי השמה

בניגוד לשירותי כוח אדם, שירותי השמה מתמחים באיוש משרות בתעשיות ספציפיות, כמו בריאות , IT או השמה להייטק  לצורך העסקה קבועה. אלה, כוללים סוכנויות תעסוקה, מגייסים פנימיים או ארגוניים, ציידי ראשים וחברות ייעוץ.

רוב שירותי ההשמה, מקבלים עמלה או אחוז מהרווחים בשנה הראשונה של העובד מהעסק המגייס או מהמועמד. עסקים המנסים למלא משרות קבועות פונים לשירות זה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

האם כל עסק צריך שיווק דיגיטלי?

בעולם אינטרנטי מתקדם, יש לא מעט פלטפורמות בהן אפשר לשווק את בית העסק, המוצר, היוזמה או המשרד. אתרי אינטרנט פורטלים מקצועיים, פורומים, קבוצות ברשתות החברתיות,

קרא עוד »

מורה למתמטיקה

מורה למתמטיקה הוא אדם המלמד את נושא המתמטיקה. בעתיד, שיטות ההוראה יהיו יותר ויותר אוטומטיות. לכן חשוב לחנך את התלמידים שלנו באופן הרלוונטי לצרכים הנוכחיים

קרא עוד »