חברות כח אדם

בכל מקום עבודה, ייתכן שיהיה צורך להרחיב את הצוות ולכלול עובדים זמניים וקבועים נוספים כדי לעמוד בקצב הדרישות של העסק. אבל העסקת עובדים מוסמכים דורשת זמן ומאמץ. שירותי כוח אדם והשמה מטפלים בגיוס עובדים זמניים וקבועים. 

חברות כח אדם

מכירים חברות שיש להם בדיוק את העובדים המתאימים? נראה שהם עשו עבודת מחקר וחיפוש אחר עובדים אלה יחד עם חברות השמה וחברות כח אדם.

חברות כח אדם , תפקידם הוא לחפש את העובדים המוצלחים ובעיקר המתאימים ביותר לתפקיד מסוים.

בעוד ששני השירותים – כח אדם וחברות השמה – מספקים לעסקים עובדים מוכשרים, שירותי כוח אדם מספקים בדרך כלל עזרה זמנית, בעוד ששירותי השמה מספקים פתרונות לעובדים קבועים.

שירותי כוח אדם

שירותי כוח אדם מספקים עובדים זמניים לעסקים הזקוקים לעזרה נוספת לפרק זמן קצר. עובדים זמניים, עובדים בדרך כלל במשרדים, מחסנים, מפעלים, חנויות קמעונאיות או תפקידי שירות לקוחות אחרים. 

משך הזמן שעובד זמני יישאר במקום עבודתו, תלוי בצורך העסקי של בעל הבית. לדוגמה, עסקים שהגדילו את הביקוש לשירות לקוחות או מילוי הזמנות בתקופת החגים, שוכרים עובדים זמניים כדי לענות על הדרישות הללו. 

מה עושה חברת כח אדם?

שירותי כוח אדם מסננים מועמדים פוטנציאליים, מספקים תיאור של משימות התפקיד, מטפלים בשכר ומעקב אחר ביצועי העבודה.

שירותי השמה

בניגוד לשירותי כוח אדם, שירותי השמה מתמחים באיוש משרות בתעשיות ספציפיות, כמו בריאות , IT או השמה להייטק  לצורך העסקה קבועה. אלה, כוללים סוכנויות תעסוקה, מגייסים פנימיים או ארגוניים, ציידי ראשים וחברות ייעוץ.

רוב שירותי ההשמה, מקבלים עמלה או אחוז מהרווחים בשנה הראשונה של העובד מהעסק המגייס או מהמועמד. עסקים המנסים למלא משרות קבועות פונים לשירות זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
Web3D
כל עסק של שנות האלפיים אמור להתנהל בצורה שונה לחלוטין ביחס לצורה אשר בה התנהלו העסקים בעבר. אם עד...
קרא עוד »
נוב 15, 2020
אופטימיזציה של אתר לקידום
אופטימיזציה היא בעצם התאמה של האתר ושיפורו תוך עריכה פנימית בו. כאשר מדברים על אופטימיזציה של אתר...
קרא עוד »
דצמ 09, 2020
פיתוח אפליקציות לאייפון
איך שלא נסתכל על זה, אייפון, הוא אחד מכלי התקשורת וניהול יישומים מהטובים ביותר שיש ביום. פיתוח...
קרא עוד »
אוג 04, 2021