מהי כתובת IP ומתי תשתמשו בה?

כתובת IP מאפשרת למחשב שלכם לתקשר עם מחשבים אחרים, באמצעות כתבות ייעודית. מדובר בכתובת אשר כל מחשב זקוק לצורך יצירת פעילויות אינטרנטית, ובמדריך הבא נבצע סקירה אודות הנושא, כך שתוכלו לדעת מתי בדיוק תצטרכו להשתמש בכתובת ה IP שלכם.

כתובת IP – מהי?

כאשר אנו מתייחסים למונח כתובת IP, הכוונה היא לפרוטוקול אינטרנטי. למעשה, מדובר בקדמה טכנולוגית פורצת דרך אשר מאפשרת למחשבים "לתקשר" האחד עם השני, באמצעות מערך של חיבור רשתי אשר החיבור שלהם מתבצע באמצעות כתובת ה IP. לכל מחשב יש כתובת IP ייחודית משלו, כאשר כל כתובת כזו מורכבת מארבע מספרים. טווח המספרים יכול לנוע בין 0-255, כאשר באמצעות אותם מספרים ניתן ליצור כתובת IP ייחודית אשר באמצעותה ניתן לשלוח מסרים מהמחשב, לכל רחבי העולם. חשוב לציין כי כתובת IP יכולה להיות דינאמית או סטטית. במילים אחרות, כתובת IP דינאמית היא זמנית, ואותה מקבלים בכל פעם שאנו רוצים להיכנס לרשת האינטרנט. באשר לכתובת IP סטטית, הכוונה היא לכתובת אשר מאפשרת העברת דיבור על גבי רשת האינטרנט. voice center. כלומר, באמצעות כתובת IP סטטית ניתן לאפשר למחשבים אחרים לאתר את המחשב שלכם גם אם אינכם מחוברים לרשת האינטרנט, כמו גם לצורך איתור באופן קל ופשוט של מחשבים אחרים, ולכן כתובת IP סטטית מאפשרת נגישות גבוהה יותר.

מתי תשתמשו בכתובת IP?

בעידן שבו כל מחשב מחובר לרשת האינטרנט, ורוב בעלי העסקים משתמשים במוצרים טכנולוגיים שונים כמו של חברת VOICE CENTER, השימוש בכתובת IP הינו חיוני. על מנת לייעל את התהליך,CDN  יסייע לכם לצורך שיפור המהירות. באמצעות CDN ניתן להבטיח כי האתר שלכם יעלה במהירות, וזאת לאור חלוקת עומסים אשר מתבצעת באמצעות חלוקה של המיקום הגיאוגרפי, ובהתאם לכך חלוקה של הנכסים לאתר דרך שרתי משנה. באמצעות CDN ניתן לאפשר לכל גולש להיכנס לכתובת ה IP שלכם תוך שניות, ולכן מדובר בכלי מצוין אשר כל אחד זקוק לו לצורך עליית האתר ויצירת רשת אינטרנטית. בנוסף, מדובר בכלי אשר מאפשר שיפור בפעולה של SEO (קידום אתרים) וזאת לאור העובדה כי רוב הגולשים יעזבו את האתר אם הוא לא נפתח בשלוש עד חמש שניות, ולכן מדובר בנדבך מצוין ומשמעותי מאוד בעבור כל בית עסק אשר מעוניין לבצע קידום אתרים אפקטיבי ויעיל, הן באמצעות כתובת IP ייעודית והן באמצעות הפעלה של CDN.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

נורטון אנטי וירוס

נורטון אנטי וירוס

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל מחשב הוא אנטי וירוס. מדובר על תוכנה שמטרתה היא לנקות וירוסים בצורה הטובה ביותר על מנת שהמחשב יפעל בצורה תקינה.

קרא עוד »
תיקון מקבוק

תיקון מקבוק

לא מעט אנשים רוכשים מחשב נייד מקבוק, של חברת אפל. מדובר על מחשב נייד שנחשב לאחד המחשבים החכמים, היעילים והיוקרתיים ביותר שיש כיום. מחשב מקבוק

קרא עוד »