חשיבות אבטחת אתר האינטרנט שלכם

מתקפות אתרים והתקפות סייבר גדלות במספרים מדי יום והחשיבות של יצירת אתר מאובטח ואבטחת אתרים באופן כללי גדלה במהירות מיום ליום.

על מנת להיות בטוח בעולם המקוון שהופך להיות חשוב יותר ויותר בכל יום וחשוב יותר להגן על האתר שלך ועל הנתונים שהוא מחזיק בשרתיו כעת. 

מדוע אתה צריך לאבטח את האתר שלך?

ביטחון לקוחות מוגבר. כאשר כל הבאז סביב HTTPS מסתובב, משתמשים רבים יותר מחפשים חיבור מאובטח בביקור באתר. חיבור מאובטח מעניק ללקוחות שלך שקט נפשי שניתן לסמוך על אתר האינטרנט שלך והמידע שלהם בטוח, אם יש צורך להזין בו מידע אישי. 

מדוע אתר לא מאובטח?

VipMarketing מסבירים כי הסיבה לכך שאתה רואה את ההתראה "לא מאובטח" היא מכיוון שדף האינטרנט או האתר שאתה מבקר בהם אינו מספק חיבור מאובטח. כאשר דפדפן Chrome מתחבר לאתר זה הוא יכול להשתמש ב – HTTP  לא מאובטח או ב- HTTPS מאובטח.

 כל עמוד המספק חיבור HTTP יגרום לאתר להיות "לא בטוח".

מדוע האתר שלי צריך להיות https?

HTTPS מגן על שלמות האתר שלך.

HTTPS מסייע להקטנת סכנות באינטרנט– במניעת פורצים וכן להתמודד עם התקשורת בין אתרי האינטרנט שלך לדפדפני המשתמשים שלך. פורצים כוללים תוקפים זדוניים בכוונה, וחברות לגיטימיות אך פולשניות, כגון ספקי שירותי אינטרנט או מלונות שמחדירים מודעות לדפי האינטרנט שלכם באתר.

כיצד אוכל לאבטח את האתר שלי באמצעות https?

  1. שלב 1: קבע כתובת IP ייעודית. על מנת לספק את האבטחה הטובה ביותר, אישורי SSL דורשים שבאתר שלך תהיה כתובת IP ייעודית משלה.
  2. שלב 2: קנה תעודה. 
  3. שלב 3: הפעל את האישור. 
  4. שלב 4: התקן את האישור.
  5. שלב 5: עדכן את האתר שלך לשימוש ב- HTTPS.

איך אני מוודא שהאתר שלי מאובטח?

בדוק את תעודת ה- SSL

התבונן בכתובת האתר. אם זה מתחיל ב- https  במקום http, פירוש הדבר הוא שהאתר מאובטח באמצעות תעודת SSL  – ה- S מייצג את האבטחה.

 אישורי SSL מאבטחים את כל הנתונים שלך כשהם מועברים מהדפדפן שלך לשרת האתר שלך. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קידום אתרים בגוגל- המדריך המלא

בעוד שבעבר שיטות הפרסום המקובלות עבור פרסום של עסק כלשהו התמקדו בפרסום ברדיו, בטלוויזיה, במודעות רחוב או במודעות עיתונים, כיום מרבית העסקים מבינים כי הפרסום

קרא עוד »
מקדם אתרים מקצועי

מקדם אתרים

מקדם אתרים פרילנס אתם יכולים למצוא לרוב. בדרך כלל אלו בעלי מקצוע שעברו הכשרות שונות כדי לספק שירות דיגיטלי ללקוחות שלהם, קידום אתרים בגוגל. כמובן

קרא עוד »