תפקידו של גרפיקאי בבניית אתר

עשיתם חיפוי חיצוני לבית שלכם? אם כן, אתם בטח יודעים… הייתם צריכים לבחור צבע, חומר ובסוף הפועלים באים.

רק אחרי שהעבודה מסתיימת, אתם קולטים שהבית שלכם באמת חדש. הציפוי הפשוט הזה הפך אותו ליוקרתי יותר משחלמתם, ככה זה, לפעמים המציאות עולה על כל דמיון.

גם בבניית אתרים גרפיקאי אחראי על החיפוי החיצוני, אבל לא רק. הוא אחראי על חווית המשתמש והתוצאה הסופית של האתר, ככה שכשלקוח פוטנציאלי יכנס לאתר יהיה בא לו להישאר ולשמוע מה שיש לכם לומר עוד ועוד.

אז מה בדיוק הגרפיקאי עושה? כל הפרטים בכתבה הבאה.

תפקידו של המעצב בבניית האתר

בונה האתר אחראי לקבוע איזה דפים יהיו לאתר, איך תהיה התעבורה בין אחד לשני, מה האתר יכיל ואת כל זה הוא גם מבצע. הוא יוצר את הדפים, את הלינקים לדפים אחרים. 

המעצב לעומת זאת אחראי על חוויית המשתמש, על הצבעים שיראה הלקוח. אם היינו בוחרים לקחת דוגמה, אז בית הוא דוגמה נהדרת. הקבלן בונה את הקירות, את החדרים, את המעברים, והמעצב הוא זה שהופך את הבית לבית. הוא בוחר את הריהוט המתאים, את התאורה שתשרה אווירה ביתית. 

רק אחרי שהבית מרוהט ומעוצב, מבינים כמה הוא באמת בית. 

בבניית אתרים זה בדיוק ככה. המעצב אחראי לקבוע איפה יהיו הכפתורים, באיזה צבע הם יהיו. 

> בדקו אונליין מחיר בניית אתרים

הוא אמור להיכנס לראש של הלקוח ולהבין מה הוא רוצה לראות מולו, מה הפעולה האוטומטית שהוא עושה מיד כשהוא מגיע, ואז הוא מציב את הכפתורים במקומות הגיוניים כדי שהשימוש באתר יהיה נוח. 

לסיכום, תפקידו של המעצב הגרפי הוא לקבוע את חוויית השימוש והצבעים שיראה הלקוח כשהוא באתר של העסק.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

רואה חשבון בחיפה

היום ניתן למצוא לא מעט רואי חשבון בכל הארץ, היות ומדובר על מקצוע מבוקש ומשתלם במיוחד. אך מי שמחפש אחר רואה חשבון בחיפה, עלול ללכת

קרא עוד »
כנסים וירטואלים חינם ובתשלום

כנסים וירטואלים חינם ובתשלום

כלל החברות בישראל נאלצות היום לשנות את שיטות העבודה ולהימנע מהתכנסויות. וירוס הקורונה יצר מציאות שנתפסה תחילה כבלתי אפשרית, אך אנחנו הצלחנו למצוא את הדרך

קרא עוד »