איפה בארץ מומלץ ללמוד קורס סייבר מקצועי?

לימודי סייבר הם ללא ספק מהמקצועות הפופולריים ביותר ללימוד כיום. תחום הסייבר תפס תאוצה בעשור האחרון ונדמה שהעולם הולך יותר ויותר לקראת טכנולוגיה, מחשבים, אינטרנט ועוד. המידע הנסחר ביותר היא מידע אישי של אנשים, סודות ארגוניים, סודות מדינה ועוד. גופים שונים יכולים להיות חשופים גם לפריצות על ידי גורמים עוינים ומלבד מידע אודות לקוחות או אזרחים הם יכולים גם לגנוב פרטי אשראי ולגרום לנזק רב בעוד מגוון רחב של תחומים. תחום אבטחת המידע אם כן מאוד חשוב ולכן לימודי סייבר מאוד פופולריים ורבים רוצים להיכנס לתחום.

 

מקצועות שונים בתחום הסייבר:

לימודי סייבר לא מתחילים ונגמרים בקורס אחד. יש מגוון רחב של קורסים בתחום ואם אתם רוצים להתחיל לעבוד בתחום הסייבר תצטרכו לעבוד קורס מבוא למתחילים, להכיר היטב את מקצועות הסייבר ולדעת לאיזה מקצוע אתם רוצים להשתייך ולהשקיע בו. לאחר שפענחתם את זה תוכלו להצטרף לקורסים רלוונטיים לאותו מקצוע. בין המקצועות השונים בתחום הסייבר תוכלו למצוא: מומחה חקירות סייבר, מומחה בדיקות חדירות, מומחה מתודולוגיות והגנת סייבר, מנתח פוגעני סייבר, ארכיטקט אבטחת יישומים, מיישם הגנת סייבר, בקר SOC, ארכיטקט הגנת סייבר ועוד.

 

קורס מבוא למתחילים:

זהו הקורס הראשוני שכדאי לעבור בתחום כדי להכין יותר לעומק את עולם הסייבר, את תחום ניהול הרשתות, את שפות התכנות החשובות לאבטחת מידע, מבוא למקצועות השונים ועוד.

 

היכן כדאי ללמוד?

המכללה המובילה והמומלצת ביותר כיום ללימודי סייבר היא מכללת "שיא סקיוריטי". במכללה לומדים בכיתות קטנות על ידי צוות מרצים מהמומחים והחזקים ביותר בתחום זה. הלימודים כוללים הסמכות בינלאומיות ושם המכללה בהחלט הולך לפניה בכל הקשור לתחום הסייבר. זהו בהחלט המקום להיות בו אם אתם רוצים לבנות את דרככם בתחום.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

קייטרינג חלבי לאירועי חורף

אירועי חורף הינם אירועים ייחודיים ושונים. המחסור באפשרות לקיים את האירוע בחוץ, באוויר הפתוח, מחייבת אותנו להיות יצירתיים במקומות אחרים על מנת לגרום לאירוע שלנו

קרא עוד »