האם יש דבר כזה – קורס QA עם השמה?

כשאנחנו נרשמים לקורס מקצועי מסוים, אחת המטרות שלנו היא למצוא עבודה בתחום עם סיומו של הקורס, זאת בהנחה שאנו מבקשים ללמוד את התחום בשביל לעסוק בו ולא מתוך כוונה להרחיב את הידע המקצועי שכבר יש לנו בתחומים נוספים. 

לכן, אחד הדברים שאנחנו צריכים לבחון הוא, האם יש אפשרות לבצע קורס שיש בו אופציה של השמה בסופו או אפילו במהלך תקופת הלימודים. דוגמא טובה לכך הוא קורס QA / קורס בדיקות תוכנה אונליין. מדובר על קורס שמכשיר אותנו להיות בודקי תוכנה בחברות או לעסוק בתחום באופן עצמאי, קרי כפרילנסרים. 

מדובר באחד הקורסים הכי פופולאריים כיום בישראל ובכלל בתחום ההייטק, זאת בזכות העובדה שקיים ביקוש לבודקי תוכנות אשר יספקו שירותים לבתי תוכנה, חברות וגורמים אחרים, כאלה המייצרים תוכנות המיועדות לכלל הציבור, כאלה המיועדות לקהל ספציפי, פרטי או עסקי, וכאלה המיועדות לצרכים אישיים של בית העסק עצמו. כל מי שנרשם לקורס כזה, רוצה לדעת שבסופו הוא יוכל ליהנות מאופציית השמה למקום עבודה מסוים. 

האם זה קיים ואיך זה מתבצע בפועל? 

בעיקרון אין שום בעיה למצוא קורס QA עם השמה. מוסדות רבים אשר מעבירים קורס QA, עובדים עם חברות המתעסקות בתחום ועל כן אותן חברות משלבות בתוכן סטודנטים שלמדו וסיימו קורס QA במסגרת אותם מוסדות. 

צריך לציין, אף מקום לא יכול להתחייב במאה אחוז שהוא ימצא עבודה לסטודנטים שנרשמים אליו, אף מקום גם לא יכול להבטיח תנאים, קרי שכר או דברים אחרים. הוא יכול להבטיח שהם יעשו את המאמצים, ידאגו לקשר בין הסטודנט למקומות שונים, וכמובן יספקו לו את כל התנאים הרלוונטיים בשביל שהוא יוכל להשתלב בצורה נכונה במקומות עבודה שונים. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

האם כל עסק צריך שיווק דיגיטלי?

בעולם אינטרנטי מתקדם, יש לא מעט פלטפורמות בהן אפשר לשווק את בית העסק, המוצר, היוזמה או המשרד. אתרי אינטרנט פורטלים מקצועיים, פורומים, קבוצות ברשתות החברתיות,

קרא עוד »

מורה למתמטיקה

מורה למתמטיקה הוא אדם המלמד את נושא המתמטיקה. בעתיד, שיטות ההוראה יהיו יותר ויותר אוטומטיות. לכן חשוב לחנך את התלמידים שלנו באופן הרלוונטי לצרכים הנוכחיים

קרא עוד »