האם יש דבר כזה – קורס QA עם השמה?

כשאנחנו נרשמים לקורס מקצועי מסוים, אחת המטרות שלנו היא למצוא עבודה בתחום עם סיומו של הקורס, זאת בהנחה שאנו מבקשים ללמוד את התחום בשביל לעסוק בו ולא מתוך כוונה להרחיב את הידע המקצועי שכבר יש לנו בתחומים נוספים. 

לכן, אחד הדברים שאנחנו צריכים לבחון הוא, האם יש אפשרות לבצע קורס שיש בו אופציה של השמה בסופו או אפילו במהלך תקופת הלימודים. דוגמא טובה לכך הוא קורס QA / קורס בדיקות תוכנה אונליין. מדובר על קורס שמכשיר אותנו להיות בודקי תוכנה בחברות או לעסוק בתחום באופן עצמאי, קרי כפרילנסרים. 

מדובר באחד הקורסים הכי פופולאריים כיום בישראל ובכלל בתחום ההייטק, זאת בזכות העובדה שקיים ביקוש לבודקי תוכנות אשר יספקו שירותים לבתי תוכנה, חברות וגורמים אחרים, כאלה המייצרים תוכנות המיועדות לכלל הציבור, כאלה המיועדות לקהל ספציפי, פרטי או עסקי, וכאלה המיועדות לצרכים אישיים של בית העסק עצמו. כל מי שנרשם לקורס כזה, רוצה לדעת שבסופו הוא יוכל ליהנות מאופציית השמה למקום עבודה מסוים. 

האם זה קיים ואיך זה מתבצע בפועל? 

בעיקרון אין שום בעיה למצוא קורס QA עם השמה. מוסדות רבים אשר מעבירים קורס QA, עובדים עם חברות המתעסקות בתחום ועל כן אותן חברות משלבות בתוכן סטודנטים שלמדו וסיימו קורס QA במסגרת אותם מוסדות. 

צריך לציין, אף מקום לא יכול להתחייב במאה אחוז שהוא ימצא עבודה לסטודנטים שנרשמים אליו, אף מקום גם לא יכול להבטיח תנאים, קרי שכר או דברים אחרים. הוא יכול להבטיח שהם יעשו את המאמצים, ידאגו לקשר בין הסטודנט למקומות שונים, וכמובן יספקו לו את כל התנאים הרלוונטיים בשביל שהוא יוכל להשתלב בצורה נכונה במקומות עבודה שונים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ירון מוראדי: הקשיבו לתחושות הבטן שלכם כי זה הניסיון שלכם שמדבר
יש כל כך הרבה נסיבות כשאתם צריכים לקבל החלטה בחברה. אחד הדברים שתמיד חשובים זה מה תחושת הבטן שלכם...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
בט 365 – מהמרים בקלות
בט 365 היא יצרנית ההימורים המקוונת המובילה בעולם ואחד מאתרי הימורי הספורט הפופולריים בעולם. בט 365 היא...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
מערכת בילינג איכותית
לכל עסק, חברה, וארגון, הניהול העסקי ובמיוחד הפיננסי תמיד חייב להתקדם. הלקוחות שלנו מצפים לקבל תגמול...
קרא עוד »
ספט 15, 2020